Wybrać szczęście- warsztaty z psychologii pozytywnej

2022-01-13 09:17

Czy wiesz, że szczęście można wybrać, a praktykowanie wdzięczności wzmacnia poziom dobrostanu i powoduje realne zmiany w życiu osobistym i społecznym? Czy kiedykolwiek odczuwałeś wdzięczność za powietrze którym oddychasz, za piękno przyrody, a także za trudności, które niesie życie?

Uczestnicy warsztatów, które odbyły się 8 stycznia 2020 roku mogli osobiście przekonać się, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki, a psychologia pozytywna to nie wymysł niepoprawnych optymistów tylko rzetelna nauka, która ma teoretyczne podstawy.

Prowadzący warsztaty – ojciec Piotr Kwiatek OFMCap – doktor psychologii, kapłan i zakonnik Krakowskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów - zapoznał uczestników z praktycznymi sposobami codziennej wdzięczności. Przez własny przykład zachęcał również do przyjmowania rzeczywistości przez pryzmat dziękczynienia Bogu.

„Wybrać szczęście” to pierwsze w józefowskim klasztorze warsztaty w klimacie psychologii pozytywnej. Kolejne odbędą się 14 maja 2022 roku, na które już dziś serdecznie zapraszamy. W czasie tych warsztatów przekonamy się, że komunikacji można się nauczyć!

Pozostając w klimacie wdzięczności dziękujemy ojcu Piotrowi za cenne wskazówki, ojcu Leonowi za możliwość zorganizowania warsztatów, jak również organizatorom za wzorowe przygotowanie i obsługę tego wyjątkowego wydarzenia.